П`ятниця, 2024-04-26, 11:22 PM
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

Швидка допомога з географії


У вільну хвилину
Спілкування
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічільник
Рейтинг@Mail.ru

Publisher

Головна » Статті » Географія материків та океанів 7 клас » Африка [ Додати статтю ]

Кратер Нгоронгоро.

Кратер Нгоронгоро.

Нгоронгоро знаходиться на півночі Танзанії і лежить у західного краю Зони Розломів, на кордоні з Кенією. На невеликому літаку можна долетіти до посадочної смуги на кромці вулкану.

Резерват, який розкинувся навколо кратера Нгоронгоро величезний, він охоплює площу близько 6500 кв.км; його значення для цього регіону Африки підвищилось ще більше після того, як він отримав офіційний статус Міжнародної охоронної зони і біосферного заповідника.

Серцем резервату є кратер, або кальдера, Нгоронгоро - залишки всього лише одного із багатьох потухлих вулканів, розташованих у цій області. Кратер Нгоронгоро пропонує саме живописне скупчення крупної дичини в Африці; до того ж це одна із крупніших кальдер у світі: її діаметр 14,5 км, глибина від 610 до 762 м., а загальна площа 264 кв.км.

Значення резервату визначається різноманіттям представлених природних умов. Тут можна знайти ліса, болота, озера, річки і широкий степ, або савану. Савана кормить велику кількість самих різноманітних травоїдних тварин, особливо у сухий сезон, коли їжі тут з надлишком вистачає на більш ніж 2 мільйони травоїдних самих різних розмірів. Список тварин цього регіону читається як каталог африканської дичини і включає гну, зебру, газель, буйвола, канну і бородавочника, а крім того жирафа, слона і дворогого носорога. Більшість цих тварин кочує по всьому великому простору охоронної зони, між тим як інші, такі як бегемот, живуть неподалік від озер та боліт. Там, де багато здобичі, неминучі і хижаки, резерват Нгоронгоро підтримує зграї левів, плямистої гієни, шакалу, гепарду, леопарду і сервалу.

Категорія: Африка | Додав: Вчитель (2009-12-20)
Переглядів: 895 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Copyright MyCorp © 2024