Неділя, 2019-05-26, 10:24 PM
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість| RSS

Швидка допомога з географії


У вільну хвилину
Спілкування
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічільник
Рейтинг@Mail.ru

Publisher

Головна » Статті » Географія материків та океанів 7 клас » Австралія [ Додати статтю ]

Великий Бар'єрний риф

Великий Бар'єрний риф

Великий Бар'єрний риф простягнувся вздовж північно-східного узбережжя Австралії більш ніж на 2000 км. З точки зору таких наук як біологія, геологія - це один із великих витворів природи. До нього справедливо застосовуються одні лише найвищі ступені порівняння; визнання його природною спадщиною, біосферним заповідником ті морським парком відображає його світове значення.

Великий Бар'єрний риф включає близько 2900 рифів, розміри яких коливаються в межах від 0,01 км2 до 100 км2, і більше 300 островів або обмілин із уламків коралів, з яких близько 100 постійно вкрито рослинністю; і ще 600 високих островів, багато з яких оточено власними рифами. Його загальна площа - 348698 км2, більша ніж площа Великобританії.

Риф, який сам по собі є одним із найкрупніших геологічних утворень, по суті, складений із живих істот або коралових поліпів, які зовні схожі на актиній, які зустрічаються біля берега. Ці крихітні примітивні організми живуть великими колоніями, кожна із яких розвилася із індивідуального поліпа, який зазнав багаточисельну кількість ділень. Корал складається із м'якого тіла, яке міститься у вапняковому зовнішньому скелеті, який і формує риф. Живий риф - це продукт тисячолітнього циклу життя та смерті: основна частина коралового рифу складається із маси порожніх скелетів попередніх поколінь поліпів, які вкриті тонким шаром живих організмів.

Коралові рифи можуть існувати у воді, температура якої стійко утримується на протязі року в межах 22-280С, що створює середовище існування для найбагатоманітнішого угрупування тварин відомого на Землі. Великий Бар'єрний риф утворений більше ніж 400 видами жорстких та м'яких коралів. Жорсткі рифоутворюючі корали бувають самих різноманітних форм і розмірів і включають грибоподібні корали, корали-мозговики, оленячі роги всіх відтінків від червоного та жовтого до чорного. До того ж тут зареєстровано більше 400 видів молюсків, а також незлічена кількість губок, актиній, черв'яків, ракоподібних ті голкошкірих.

Коралові рифи по всьому світу відомі різноманітністю риб, які навідуються туди. Відомо, що в межах Великого Бар'єрного рифу мешкає більше 1500 видів риб, які являють собою калейдоскоп кольорів. коли вони шмигають зграйками то в один, то в інший бік. Риф важливий і для декількох видів китів. Ці води - територія розмноження горбатого кита; тут часто можна побачити самок із дитинчам. Води ці також є домівкою для шести із семи існуючих у світі видів морських черепах, всі вони вимирають і мають потребу у диких островах рифу для безпечного виведення потомства.

Острови важливі і для багатьох видів водних і морських птахів. Більше 240 видів гніздуються на низьких піщаних і коралових островах, серед них буревісники, фаетони, фрегати, шість видів крачок, білобрюхий орлан і скопа.

Категорія: Австралія | Додав: Вчитель (2009-12-20)
Переглядів: 2556 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 2
2 Аня  
Я думаю, что вы со мной согласитесь что сегодня мир перекочевал в интернет и мы всё больше начинаем воспринимать информации не только глазами но и ушами во время просмотра видео. Ровно год назад появился интересный сервис который предлагает онлайн – рекламу. Количество пользователей с каждым днём всё больше и больше. Желающих не толь ко посмотреть видео а и заработать на нём. Мало ли мы смотрим рекламы по ТВ? За этот навязчивый просмотр платим мы. Пришло время получать самим за просмотр рекламы.
http://intvideo.tv/
Регистрация по приглашениям. Я Вас приглашаю
4ef94f36b4b6a3012c000ed9
Или ссылка на регистрацию
http://intvideo.tv/acc/register/?invite_code=4ef94f36b4b6a3012c000ed9
На сайт можно часто не заходить,, вам будут присылать извещения на почту. Минималка 2,5 $

1 Влад  
smile Прикольная статья.
СПС

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Copyright MyCorp © 2019